DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI OD 350 PLN!

Insta Showroom JOISSY 0
12.jpg

W końcu się odważyłam, być bliżej Was!

Tak długo się wzbraniałam, ile ja argumentów wymyśliłam na NIE, "nie będę siebie pokazywać", "a o czym ja będę mówić", "głupio gadać do kamery", długo to trwało, aż uznałam, że koniec wymówek i któregoś dnia po prostu poszłam do biura, rozstawiłam naszą piękną ściankę kwiatową, złożyłam meble, poukładałam nasze torby dla mam, plecaki do wózka i tak powstał Insta Showroom JOISSY!

Codziennie staram się nagrywać dla Was na naszym instagramie @joissy_official stories i nowe ciekawe materiały. Pokazuję to o co pytacie mnie w wiadomościach, wnętrza toreb, funkcje, sposoby noszenia toreb dla mam, plecaków do wózka, sposoby montażu zaczepów do wózka, pokazuje w co są wyposażone torby oraz jakie materiały są w nich użyte. To tam na stories pokazuję i tłumaczę to czego nie da się zobaczyć na zdjęciach produktu!

Chcę aby było tam ciekawie, mam głowę pełną pomysłów co jeszcze mogę tam zrobić dla Was i obiecuję te pomysły sukcesywnie realizować.

Zaglądajcie do mnie na stories, może czasami zrobimy wspólną kawę, porozmawiamy na mamowe i nie mamowe tematy, pamiętajcie zostawić serduszko i koniecznie zaobserwować nasze konto na IG i FB, to dodaje energii i kopa do działania.

Czekam na Wasze wskazówki o czym nagrywać i co pokazywać.Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl