DARMOWA DOSTAWA W POLSCE OD 300 PLN

Zwroty i reklamacje TEST

ZWROTY I REKLAMACJE

Kupując produkty Joissy w oficjalnym sklepie internetowym www.joissy.com, mają Państwo możliwość zwrotu zamówionych towarów w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

ZWROTY

Chcąc zwrócić zamówione produkty, należy poinformować nas o tym przesyłając wypełniony formularz zwrotu. Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz z oryginałem paragonu fiskalnego i zwracanym zamówieniem na adres: Grupa Rabiega Konrad Rabiega, ul. Geodezyjna 3, 64-061 Kamieniec lub mailem na adres e-mail kontakt@joissy.com

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Produkt powinien być kompletny, z dołączonym oryginalnym opakowaniem, metkami i zawieszkami do metek. Zwrot należności za zamówienie, nastąpi na wskazany przez klienta w formularzu zwrotu numer konta, najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas wypełnionego formularza zwrotu. Koszt zwrotu zamówienia do sklepu ponosi kupujący. 

REKLAMACJE

Dokładamy starań, by produkty wysyłane do Państwa nie posiadały żadnych wad. Jeżeli jednak zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, mogą Państwo go zareklamować. W tym celu należy wydrukować i wypełnić formularz reklamacji dostępny poniżej. Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz z dowodem zakupu oraz produktem, którą chcą Państwo zareklamować, na adres: Grupa Rabiega Konrad Rabiega, ul. Geodezyjna 3, 64-061 Kamieniec.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Poinformujemy Państwa e-mailem lub telefonicznie o sposobie jej rozwiązania. W przypadku uznania reklamacji za zasadną, niezwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji, wymienimy wadliwy produkt na wolny od wad lub usuniemy wadę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl