O NAS
 
Jesteś Mamą i potrzebujesz być super zorganizowana?

Znam to - też jestem Mamą! Każda z Nas - Mam, to multitasking i wielozadaniowość na najwyższym poziomie. Ile rzeczy robimy na raz, ile funkcji pełnimy to wiemy tylko my, Kobiety.

Ile razy wychodząc z dzieckiem musisz zabrać ze sobą do swojej torby do wózka aż pół domu? Później, gdy potrzebujesz coś szybko znaleźć w swojej torbie, to - jakby przepadło. Dlatego w JOISSY tworzę ultra funkcjonalne torby dla mam, plecaki do wózka, organizery do wózka oraz akcesoria, które ułatwiają Nam macierzyństwo. Każda kieszeń - a jest ich w torbach około 12 - znajdzie miejsce aby poukładać całe wypełnienie i dobrze się w nim zorganizować.

Zaskakuję Was tym co może być nieoczywiste: termoopakowanie na butelkę wbudowane w torbę, kieszeń wodoodporna na brudne rzeczy, zaczep na klucze lub zabawkę, mata do przewijania, długi pasek na ramię m.in takie ułatwienia znajdziecie w torbach do wózka projektowanych w JOISSY. Na wyposażeniu są oczywiście zaczepy do wózka, bo każda torba dla mamy musi mieć możliwość przypięcia jej na wózku aby uwolnić ręce Mamy.

Lubię ułatwiać życie i sobie i Wam, dlatego powstało połączenie torby z funkcją plecaka 2w1 - to mój autorski pomysł - który wprowadziłam w 2017 roku w modelu DUAL i do dzisiaj rozszerzyłam na wiele nowych modeli. Gdy nie możesz się zdecydować: torba do wózka czy plecak do wózka, to nie musisz wybierać, u Nas znajdziesz idealne połączenie obu tych produktów w jednym!

I ostatnie, ale nie mniej ważne, a wręcz najważniejsze. Mamo, pamiętaj, że jesteś przede wszystkim KOBIETĄ, nie rezygnuj z siebie, ze swojego czasu, ze swojego stylu, baw się modą szczególnie w tym wyjątkowym okresie jakim jest macierzyństwo. Idąc na spotkanie z przyjaciółką lub zakupy możesz mieć przy sobie torbę dla Mamy, która będzie super wyposażona ale będzie też odpowiadać temu jaka jesteś, w JOISSY dbamy o to abyś znalazła coś dla siebie zarówno w dresie jak i sukience!

Ściskam Was Mamuśki
Ola
twórczyni JOISSY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl